tehalit.BRN65/ BR65 Końcówka 65x130 biały BR6513069016 HAGER
tehalit.BRN65/ BR65 Końcówka 65x130 biały BR6513069016 HAGER (BR6513069016)
10 dni
Stan magazynowy producenta
482 SZT
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: tehalit.BRN65/ BR65 Końcówka 65x130 biały BR6513069016 HAGER
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP40
Numer RAL 9016
Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
Odporność udarowa IK07
Bezhalogenowe tak
Gatunek materiału Inne
Głębokość 68 mm
Grubość 2 mm
Kolor Biały
Łącznik tak
Materiał Tworzywo sztuczne
Model Symetryczny
Model antybakteryjny nie
Odpowiednie do Lewy/prawy
Sposób mocowania Przykręcany
Szerokość 130 mm
Z folią ochronną nie
Zakres temperatury pracy -30 - 90 °C