Polecane
Cena: |
17,22 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,37 |
zł netto |
Cena: |
21,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
482 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.BRN65/ BR65 Końcówka 65x130 biały BR6513069016 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9016 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 68 mm |
| Grubość | 2 mm |
| Kolor | Biały |
| Łącznik | tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Symetryczny |
| Model antybakteryjny | nie |
| Odpowiednie do | Lewy/prawy |
| Sposób mocowania | Przykręcany |
| Szerokość | 130 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres temperatury pracy | -30 - 90 °C |
Pliki do pobrania
PDS_BR6513069016_3301_pl-PL -
m/download/23402057/pds-br6513069016-3301-pl-pl.pdf [85.72 kB]
rohs_declaration_BR6513069016_en-GB -
m/download/23402058/rohs-declaration-br6513069016-en-gb.pdf [42.13 kB]
T084A_EU-DECLARATION-OF-CONFORMITY_DE-EN_BR65 -
m/download/23402059/t084a-eu-declaration-of-conformity-de-en-br65.pdf [80.78 kB]
TEH_PEP_HAGER_HAGE-00111-V02.01-EN_10082022 -
m/download/23402060/teh-pep-hager-hage-00111-v02-01-en-10082022.pdf [218.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.BRN65/ BR65 Końcówka 65x130 biały BR6513069016 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135