Polecane
Cena: |
19,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,43 |
zł netto |
Cena: |
23,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Końcówka Kanału Dlp 105x50 Biała 010702 LEGRAND
DLP kanały kablowe 50 x 105 oraz osprzętKanały kablowe- Odpowiednie do szerokiego zakresu wymagań i zastosowań- Rozprowadzanie okablowania- Duża pojemność dla okablowania oraz dobry dostęp do przestrzeni kanału- Osprzęt instalacyjnymożliwość montażu serii Mosaic, osprzętu Ø 60 mm i aparatury modułowejAkcesoria wykończeniowe- Zaślepka końcowa- Dla kanałów kablowych 50 x 105 mm
Parametry techniczne: Końcówka Kanału Dlp 105x50 Biała 010702 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9003 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor | Biały |
| Łącznik | tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Symetryczny |
| Model antybakteryjny | nie |
| Odpowiednie do | Lewy/prawy |
| Sposób mocowania | Przykręcany |
| Szerokość | 105 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
F00885EN-06 -
m/download/22667851/f00885en-06.pdf [2.12 MB]
LGAKMXNXFL -
m/download/22667852/lgakmxnxfl.pdf [411.96 kB]
LGQZLHSIBQ -
m/download/22667853/lgqzlhsibq.pdf [169.85 kB]
LGRP-01605-V02.01-EN -
m/download/22667854/lgrp-01605-v02-01-en.pdf [733.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Końcówka Kanału Dlp 105x50 Biała 010702 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135