Polecane
Cena: |
5,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,19 |
zł netto |
Cena: |
6,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 M |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.BRP Pokrywa kanału 80mm biały BRP08029010 produkt wycofany HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.BRP Pokrywa kanału 80mm biały BRP08029010 produkt wycofany HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9010 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 2000 mm |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie zabezpieczone przed manipulacją | nie |
| Model | Gładki |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż pokrywy | Wypinane |
| Sposób montażu pokrywy | W środku |
| Szerokość | 80 mm |
| Z folią ochronną | tak |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
hager_brp08029010_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 14:14, 224.43 kB]
hager_BRP08029010_karta_katalogowa -
m/download/16075760/hager-brp08029010-karta-katalogowa.pdf [224.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.BRP Pokrywa kanału 80mm biały BRP08029010 produkt wycofany HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135