Polecane
Cena: |
46,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,38 |
zł netto |
Cena: |
57,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Optiline 45 kolano 90st 75 x 55mm PC ABS biel polarna ISM10103P SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9003 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Część dolna i pokrywa |
| Model antybakteryjny | nie |
| Sposób mocowania | Wypinane |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 102 mm |
| Wysokość | 102 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres kątów | 90 - 90 ° |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
ISM10103P_document -
m/download/17948841/ism10103p-document.pdf [67.37 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21999831/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP060310EN -
m/download/17853505/envpep060310en.pdf [176.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Optiline 45 kolano 90st 75 x 55mm PC ABS biel polarna ISM10103P SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135