Polecane
Cena: |
2,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,03 |
zł netto |
Cena: |
2,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
331 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.ateha Kąt płaski do kanału 12x30, biały
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9016 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Forma odlewana |
| Model antybakteryjny | nie |
| Sposób mocowania | Wypinane |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 32 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres kątów | 90 - 90 ° |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
PDS_ATA123059016_3301_pl-PL -
m/download/23411962/pds-ata123059016-3301-pl-pl.pdf [109.75 kB]
rohs_declaration_ATA123059016_en-GB -
m/download/23411963/rohs-declaration-ata123059016-en-gb.pdf [42.20 kB]
TEH_CE_CERT_ATA-FR_EN-25072019 -
m/download/23411964/teh-ce-cert-ata-fr-en-25072019.pdf [41.06 kB]
PEP_HAGE-01240-V01.02-EN -
m/download/23411965/pep-hage-01240-v01-02-en.pdf [399.87 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.ateha Kąt płaski do kanału 12x30, biały
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135