Polecane
Cena: |
23,26 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,26 |
zł netto |
Cena: |
28,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
42 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ceownik wzmocniony 400x60mm Grubość 1,50 mm 2mb CWP40H22/2 610220 BAKS
Podwieszanie korytek siatkowych, korytek zwykłych, drabinek kablowych, rur i innych elementów.
Parametry techniczne: Ceownik wzmocniony 400x60mm Grubość 1,50 mm 2mb CWP40H22/2 610220 BAKS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość profilu | 40 mm |
| Wysokość profilu | 22 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk ogniowy |
| Ciężar | 2.06 kg/m |
| Długość | 2000 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Stal |
| Model | Profil C |
| Stal nierdzewna, wytrawiona | nie |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | tak |
Pliki do pobrania
Certyfikat-i-raport-VDE-ciągłość-elektryczna-koryt-drabin-i-ceowników-EN_DE -
m/download/19861629/certyfikat-i-raport-vde-ciaglosc-elektryczna-koryt-drabin-i-ceownikow-en-de.pdf [1.61 MB]
BAKS_9001_Certyfikat_PL -
m/download/19861630/baks-9001-certyfikat-pl.pdf [166.55 kB]
BAKS_14001_Certyfikat_PL -
m/download/19861631/baks-14001-certyfikat-pl.pdf [166.27 kB]
Atest-Higieniczny -
m/download/19861632/atest-higieniczny.pdf [1.89 MB]
BAKS-TM -
m/download/19861633/baks-tm.pdf [273.23 kB]
BAKS-TM-BS-EN -
m/download/19861634/baks-tm-bs-en.pdf [139.83 kB]
Deklaracja-Zgodnosci-UE-nr-1_23-CE-standard-PN-EN.-PL -
m/download/19861635/deklaracja-zgodnosci-ue-nr-1-23-ce-standard-pn-en-pl.pdf [138.09 kB] Produkty z tej samej kategorii co Ceownik wzmocniony 400x60mm Grubość 1,50 mm 2mb CWP40H22/2 610220 BAKS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135