Ceownik wzmocniony 400x60mm Grubość 1,50 mm 2mb CWP40H22/2 610220 BAKS
Ceownik wzmocniony 400x60mm Grubość 1,50 mm 2mb CWP40H22/2 610220 BAKS (610220)
Nasz stan magazynowy
42 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Ceownik wzmocniony 400x60mm Grubość 1,50 mm 2mb CWP40H22/2 610220 BAKS
Podwieszanie korytek siatkowych, korytek zwykłych, drabinek kablowych, rur i innych elementów.
Parametry techniczne: Ceownik wzmocniony 400x60mm Grubość 1,50 mm 2mb CWP40H22/2 610220 BAKS
Parametr Wartość
Szerokość profilu 40 mm
Wysokość profilu 22 mm
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
Ciężar 2.06 kg/m
Długość 2000 mm
Gatunek materiału Inne
Kolor Inne
Materiał Stal
Model Profil C
Stal nierdzewna, wytrawiona nie
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru tak
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Ceownik wzmocniony 400x60mm Grubość 1,50 mm 2mb CWP40H22/2 610220 BAKS