Opis produktu: Ceownik wzmocniony 200x60mm Grubość 1,50 mm 0,2mb CWP40H22/02 610202 BAKS
Podwieszanie korytek siatkowych, korytek zwykłych, drabinek kablowych, rur i innych elementów.
Parametry techniczne: Ceownik wzmocniony 200x60mm Grubość 1,50 mm 0,2mb CWP40H22/02 610202 BAKS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość profilu | 40 mm |
| Wysokość profilu | 22 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk ogniowy |
| Ciężar | 0.21 kg |
| Długość | 200 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Stal |
| Model | Profil C |
| Stal nierdzewna, wytrawiona | nie |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | tak |
Pliki do pobrania
Certyfikat-i-raport-VDE-ciągłość-elektryczna-koryt-drabin-i-ceowników-EN_DE -
BAKS_9001_Certyfikat_PL -
m/download/19861580/baks-9001-certyfikat-pl.pdf [166.55 kB]
BAKS_14001_Certyfikat_PL -
m/download/19861581/baks-14001-certyfikat-pl.pdf [166.27 kB]
Atest-Higieniczny -
m/download/19861582/atest-higieniczny.pdf [1.89 MB]
BAKS-TM -
m/download/19861583/baks-tm.pdf [273.23 kB]
BAKS-TM-BS-EN -
m/download/19861584/baks-tm-bs-en.pdf [139.83 kB]
Deklaracja-Zgodnosci-UE-nr-1_23-CE-standard-PN-EN.-PL -
m/download/19861585/deklaracja-zgodnosci-ue-nr-1-23-ce-standard-pn-en-pl.pdf [138.09 kB] Produkty z tej samej kategorii co Ceownik wzmocniony 200x60mm Grubość 1,50 mm 0,2mb CWP40H22/02 610202 BAKS