Opis produktu: Drabinka kablowa 300x120mm Grubość 1,50 mm 6mb DUP300H120/6 N 473130 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu). Grubość blachy: 1,50 mm
Parametry techniczne: Drabinka kablowa 300x120mm Grubość 1,50 mm 6mb DUP300H120/6 N 473130 BAKS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Mocowanie szczebla | Nitowany z dostępem z jednej strony |
| Odległość między szczeblami | 300 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk ogniowy |
| Ciężar | 4.41 kg/m |
| Długość | 6000 mm |
| Gatunek materiału | St 37.2 (1.0037) |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Stal |
| Perforacja boczna | tak |
| Przekrój użyteczny | 28600 mm² |
| Rodzaj burty bocznej | Profil (otwarty) |
| Rodzaj szczebli | Profil bez perforacji |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 120 mm |
Pliki do pobrania
BAKS-TM -
m/download/19867587/baks-tm.pdf [273.23 kB]
BAKS-TM-BS-EN -
m/download/19867588/baks-tm-bs-en.pdf [139.83 kB]
Certyfikat-i-raport-VDE-ciągłość-elektryczna-koryt-drabin-i-ceowników-EN_DE -
BAKS_9001_Certyfikat_PL -
m/download/19867590/baks-9001-certyfikat-pl.pdf [166.55 kB]
BAKS_14001_Certyfikat_PL -
m/download/19867591/baks-14001-certyfikat-pl.pdf [166.27 kB]
Atest-Higieniczny -
m/download/19867592/atest-higieniczny.pdf [1.89 MB]
Deklaracja-Zgodnosci-UE-nr-1_23-CE-standard-PN-EN.-PL -
m/download/19867593/deklaracja-zgodnosci-ue-nr-1-23-ce-standard-pn-en-pl.pdf [138.09 kB] Produkty z tej samej kategorii co Drabinka kablowa 300x120mm Grubość 1,50 mm 6mb DUP300H120/6 N 473130 BAKS