Drabinka kablowa 300x45mm Grubość 1,50 mm 3mb DKP300H45/3 N 445430 BAKS
Drabinka kablowa 300x45mm Grubość 1,50 mm 3mb DKP300H45/3 N 445430 BAKS (445430)
Nasz stan magazynowy
12 M
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Drabinka kablowa 300x45mm Grubość 1,50 mm 3mb DKP300H45/3 N 445430 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu). Grubość blachy: 1,50 mm
Parametry techniczne: Drabinka kablowa 300x45mm Grubość 1,50 mm 3mb DKP300H45/3 N 445430 BAKS
Parametr Wartość
Mocowanie szczebla Nitowany z dostępem z jednej strony
Odległość między szczeblami 300 mm
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
Ciężar 2.61 kg/m
Długość 3000 mm
Gatunek materiału St 37.2 (1.0037)
Kolor Inne
Materiał Stal
Perforacja boczna tak
Przekrój użyteczny 8100 mm²
Rodzaj burty bocznej Profil (otwarty)
Rodzaj szczebli Profil perforowany
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru nie
Szerokość 300 mm
Wysokość 45 mm
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Drabinka kablowa 300x45mm Grubość 1,50 mm 3mb DKP300H45/3 N 445430 BAKS