OTM160E3CM230C PRZEŁĄCZNIK 3-BIEG. Z NAPĘDEM SILNIKOWYM
OTM160E3CM230C PRZEŁĄCZNIK 3-BIEG. Z NAPĘDEM SILNIKOWYM (1SCA022845R8610)
  • Producent: ABB SP. Z O.O.
  • Numer katalogowy: 1SCA022845R8610
  • Kod kreskowy EAN: 6417019296524
  • Indeks/kod produktu: 015158
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Rozłącznik mocy
Do ulubionych
Parametry techniczne: OTM160E3CM230C PRZEŁĄCZNIK 3-BIEG. Z NAPĘDEM SILNIKOWYM
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP20
Zdolność łączeniowa przy 400 V 90 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V 90 kW
Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V 160 A
Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 8 kA
Budowa urządzenia Wykonanie wtykowe
Do instalacji w tablicach rozdzielczych tak
Do montażu czołowego centralnie nie
Do montażu na płycie nie
Do montażu pośredniego nie
Do montażu tablicowego 4-otworowego tak
Głębokość 197 mm
Jako przełącznik nawrotny nie
Jako rozłącznik bezpieczeństwa nie
Jako rozłącznik główny tak
Jako rozłącznik remontowy tak
Jako wyłącznik awaryjny nie
Kolor elementu sterowniczego Czarny
Liczba biegunów 3
Liczba łączników 1
Liczba styków pomocniczych przełącznych 0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 1000 V
Opcjonalny napęd silnikowy nie
Opcjonalny wyzwalacz napięciowy nie
Rodzaj elementu wykonawczego Długa rączka obrotowa
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Stopień ochrony (IP) części czołowej IP20
Stopień ochrony (NEMA) 1
Szerokość 273 mm
Wbudowany napęd silnikowy tak
Wysokość 150 mm
Z mechanizmem ryglującym tak
Znamionowe napięcie pracy 1000 - 1000 V
Znamionowy prąd ciągły dla AC-23, 400 V 160 A