Stycznik mocy I= 95A AC-3 styki pom. 1NC+1NO nap. cewki 230 V AC LC1D95P5 SCHNEIDER
Stycznik mocy I= 95A AC-3 styki pom. 1NC+1NO nap. cewki 230 V AC LC1D95P5 SCHNEIDER (LC1D95P5)
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik mocy I= 95A AC-3 styki pom. 1NC+1NO nap. cewki 230 V AC LC1D95P5 SCHNEIDER
Stycznik TeSys Deca, 3-biegunowy (3NO), do sterowania silnikami do 95A/690V AC-3/AC-3e (45kW@400V). Posiada cewkę AC 230V 50Hz, wbudowane styki pomocnicze 1NO+1NC, podłączenie zasilania za pomocą zacisków śrubowych i sterowanie za pomocą zacisków śrubowych. Przy prędkościach roboczych do 3600 cykli na godzinę i temperaturą do 60°C zapewnia wysoką niezawodność i trwałość. Kompaktowy (szerokość 85 mm), montaż na szynie DIN lub mocowanie śrubowe. Produkt posiada certyfikaty wielu standardów (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), zgodność z Green Premium (RoHS/REACh).Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REACH, a także doskonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji
Parametry techniczne: Stycznik mocy I= 95A AC-3 styki pom. 1NC+1NO nap. cewki 230 V AC LC1D95P5 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Wersja modułowa tak
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 45 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 45 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 44.8 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 95 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 125 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 95 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy I= 95A AC-3 styki pom. 1NC+1NO nap. cewki 230 V AC LC1D95P5 SCHNEIDER