Stycznik silnikowy miniaturowy CEC016.10-24V-50/60HZ 004641086 ETI
Stycznik silnikowy miniaturowy CEC016.10-24V-50/60HZ 004641086 ETI (004641086)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004641086
  • Kod kreskowy EAN: 7890355552643
  • Indeks/kod produktu: 859491
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
10 dni
Stan magazynowy producenta
24 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik silnikowy miniaturowy CEC016.10-24V-50/60HZ 004641086 ETI
Parametry techniczne: Stycznik silnikowy miniaturowy CEC016.10-24V-50/60HZ 004641086 ETI
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 7.5 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 22 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 18.7 A