Stycznik mocy TeSys DAC3 32A 4P 2Z 2R cewka 24V DC LC1D18BD SCHNEIDER
Stycznik mocy TeSys DAC3 32A 4P 2Z 2R cewka 24V DC LC1D18BD SCHNEIDER (LC1D18BD)
0 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik mocy TeSys DAC3 32A 4P 2Z 2R cewka 24V DC LC1D18BD SCHNEIDER
    LC1D18BD to kompaktowy 3-biegunowy stycznik TeSys D firmy Schneider Electric do zastosowań silnikowych. Znamionowe 18A AC-3 7,5kW/400V, stycznik zawiera cewkę o napięciu sterującym 24V DC i styki pomocnicze 1NO + 1NC. Może być stosowany w aplikacjach bezpieczeństwa.•Znamionowy prąd łączeniowy AC-3 do 440V: 18A•Napięcie sterownia cewki: 24V DC •Liczba biegunów: 3•Kategoria użytkowania zgodnie z IEC 60947-4-1: AC-3
Parametry techniczne: Stycznik mocy TeSys DAC3 32A 4P 2Z 2R cewka 24V DC LC1D18BD SCHNEIDER
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 7.5 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 4 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 9 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 32 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 18 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy TeSys DAC3 32A 4P 2Z 2R cewka 24V DC LC1D18BD SCHNEIDER