Stycznik mocy 12A 3P 24V AC 1Z 0R DILM12-10(24V50/60HZ) 276834 EATON
Stycznik mocy 12A 3P 24V AC 1Z 0R DILM12-10(24V50/60HZ) 276834 EATON (276834)
  • Producent: EATON ELECTRIC
  • Numer katalogowy: 276834
  • Kod kreskowy EAN: 4015082768348
  • Indeks/kod produktu: 165470
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
Nasz stan magazynowy
9 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik mocy 12A 3P 24V AC 1Z 0R DILM12-10(24V50/60HZ) 276834 EATON
Parametry techniczne: Stycznik mocy 12A 3P 24V AC 1Z 0R DILM12-10(24V50/60HZ) 276834 EATON
Parametr Wartość
Głębokość 75 mm
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 24 - 690 V
Napięcie pracy dla AC 60 Hz 24 - 690 V
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Szerokość 45 mm
Wersja modułowa nie
Wysokość 68 mm
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 5.5 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 3 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 7.4 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 - 0 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 7 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 22 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 12 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy 12A 3P 24V AC 1Z 0R DILM12-10(24V50/60HZ) 276834 EATON