Stycznik powietrzny CEM40.11-24V-DC 004647230 ETI
Stycznik powietrzny CEM40.11-24V-DC 004647230 ETI (004647230)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004647230
  • Kod kreskowy EAN: 7890355109694
  • Indeks/kod produktu: 128076
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM40.11-24V-DC 004647230 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM40.11-24V-DC 004647230 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 18.5 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 60 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 40 A