Polecane
Cena: |
190,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
185,09 |
zł netto |
Cena: |
234,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
227,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Obudowa wyłącznika silnikowego GV2ME/GZ1 IP55 GV2MCK04 SCHNEIDER
Obudowa do wyłącznika silnikowego GV2ME/GZ1, IP55. Zakres: TeSys - typ produktu: obudowa - opis skrócony: GV2MC - akcesoria / oddzielna kategoria części: wyposażenie montażowe - kompatybilność produktu: GV2ME - osprzęt dostarczany: grzybkowy wyłącznik awa
Parametry techniczne: Obudowa wyłącznika silnikowego GV2ME/GZ1 IP55 GV2MCK04 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | tak |
| Głębokość | 145 mm |
| Model | Montaż powierzchniowy |
| Szerokość | 93 mm |
| Wysokość | 147 mm |
| Z pokrywą transparentną | nie |
Pliki do pobrania
GV2MCK04_document -
m/download/17931506/gv2mck04-document.pdf [97.49 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998968/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
PP_EU_Doc_SC17042101B_GV2MC_GV2MP_GV3PC.docx -
m/download/17815584/pp-eu-doc-sc17042101b-gv2mc-gv2mp-gv3pc-docx.pdf [490.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa wyłącznika silnikowego GV2ME/GZ1 IP55 GV2MCK04 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135