Polecane
Cena: |
62,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
62,63 |
zł netto |
Cena: |
77,04 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
77,04 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Obudowa wyłącznika silnikowego IP65 natynkowa CI-K2-PKZ0-G 219654 EATON
Obudowa izolacyjna do PKZM0 +rękojeść, czarne/szare, stopień ochrony IP65, poliwęglan wzmocniony włóknem szklanym, dolna część obudowy RAL 9005, czarna/górna część obudowy RAL 7035, jasnoszara, metryczne wytłoczenia na górze, na dole, w ścianie tylnej, twarde metryczne wytłoczenia, wprowadzenie przewodu sterującego
Parametry techniczne: Obudowa wyłącznika silnikowego IP65 natynkowa CI-K2-PKZ0-G 219654 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | nie |
| Głębokość | 132 mm |
| Model | Montaż powierzchniowy |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Z pokrywą transparentną | nie |
Pliki do pobrania
01_00003607 -
m/download/20532062/01-00003607.pdf [444.79 kB]
01_00004012 -
m/download/20532063/01-00004012.pdf [496.48 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa wyłącznika silnikowego IP65 natynkowa CI-K2-PKZ0-G 219654 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135