Cewka do stycznika TeSys F 415VAC 40/400Hz LX1FK415 SCHNEIDER
Cewka do stycznika TeSys F 415VAC 40/400Hz LX1FK415 SCHNEIDER (LX1FK415)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Cewka do stycznika TeSys F 415VAC 40/400Hz LX1FK415 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Rodzaj napięcia sterowania AC
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 415 - 440 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 415 - 440 V
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Cewka do stycznika TeSys F 415VAC 40/400Hz LX1FK415 SCHNEIDER