RELPOL Przekaźnik interfejsowy 2P, 8 A, 24 V DC PI84-024DC-M41G-MS-2012 862190
RELPOL Przekaźnik interfejsowy 2P, 8 A, 24 V DC PI84-024DC-M41G-MS-2012 862190 (862190)
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik interfejsowy 2P, 8 A, 24 V DC PI84-024DC-M41G-MS-2012 862190
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Głębokość 81.6 mm
Kompletny z gniazdem tak
Liczba styków przełącznych 2
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 0
Materiał pokrycia styków Srebro
Materiał styków Nikiel
Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
Prąd znamionowy 8 A
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Pojedynczy
Szerokość 15.9 mm
Tryb przełączania napędu Monostabilny
Wysokość 67 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Z wymuszonym prowadzeniem styku nie
Ze wskaźnikiem LED nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik interfejsowy 2P, 8 A, 24 V DC PI84-024DC-M41G-MS-2012 862190