Polecane
Cena: |
76,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
75,05 |
zł netto |
Cena: |
94,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: R15-2013-14-3120 Przekaźnik przemysłowy
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Głębokość | 33 mm |
| Liczba styków przełącznych | 3 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Materiał styków | Nikiel |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie z końcówką lutowniczą |
| Szerokość | 26 mm |
| Wysokość | 54 mm |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
Pliki do pobrania
R15 - 2P, 3P -
m/download/23846129/r15-2p-3p.pdf [2.43 MB]
e_R15 - 2 CO, 3 CO -
m/download/23846130/e-r15-2-co-3-co.pdf [2.39 MB]
CE RPN- 1_2VF -
m/download/23846127/ce-rpn-1-2vf.pdf [380.51 kB]
CE_Przekaźniki przemysłowe R15 -
m/download/23846128/ce-przekazniki-przemyslowe-r15.pdf [274.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co R15-2013-14-3120 Przekaźnik przemysłowy
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135