Polecane
Cena: |
696,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
679,89 |
zł netto |
Cena: |
857,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
836,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekaźnik RUO400-3014-28-1220
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość | 87 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 4 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Materiał styków | Inne |
| Materiał wkładki stykowej | Inne |
| Prąd znamionowy | 5 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 77.5 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 176 - 242 V |
Pliki do pobrania
RU400 -
m/download/23846175/ru400.pdf [444.05 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik RUO400-3014-28-1220
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135