R15-2014-23-1220-KL Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - małogabarytowy
R15-2014-23-1220-KL Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - małogabarytowy (863842)
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP40
Głębokość 35 mm
Kompletny z gniazdem nie
Liczba styków przełącznych 4
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 0
Materiał pokrycia styków Srebro
Materiał styków Nikiel
Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
Prąd znamionowy 10 A
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie wtykowe
Szerokość 34 mm
Tryb przełączania napędu Monostabilny
Wysokość 54.5 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Z wymuszonym prowadzeniem styku nie
Ze wskaźnikiem LED nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 220 - 220 V