PI85-230AC-M93G-TS-3011 Przekaźnik Interfejsowy
PI85-230AC-M93G-TS-3011 Przekaźnik Interfejsowy (862148)
Do ulubionych
Parametry techniczne: PI85-230AC-M93G-TS-3011 Przekaźnik Interfejsowy
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Głębokość 80 mm
Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Pojedynczy
Szerokość 15.6 mm
Tryb przełączania napędu Monostabilny
Wysokość 67 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Z wymuszonym prowadzeniem styku nie
Ze wskaźnikiem LED nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 - 0 V