RELPOL Przekaźnik nadzorczy, nadzór temeratury silnika, 230 V AC RPN-1TMP-A230 864370
RELPOL Przekaźnik nadzorczy, nadzór temeratury silnika, 230 V AC RPN-1TMP-A230 864370 (864370)
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik nadzorczy, nadzór temeratury silnika, 230 V AC RPN-1TMP-A230 864370
Parametr Wartość
Funkcja pamięci błędu tak
Głębokość 90 mm
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie wtykowe
Szerokość 17.5 mm
Wysokość 64.6 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Zakres pomiaru temperatury -20 - 60 °C
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik nadzorczy, nadzór temeratury silnika, 230 V AC RPN-1TMP-A230 864370