Polecane
Cena: |
91,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,46 |
zł netto |
Cena: |
112,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
112,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
288 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik rezystaRyjny CR-810 CR-810DUO F&F
Przekaźnik rezystancyjny (termiczny) służy do ochrony urządzeń elektrycznych przed niepożądanym wzrostem temp. przy wykorzystaniu czujników termistorowych PTC połączonych szeregowo w ilości 1-6szt.
Parametry techniczne: Przekaźnik rezystaRyjny CR-810 CR-810DUO F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Funkcja pamięci błędu | nie |
| Głębokość | 98 mm |
| Liczba obwodów pomiarowych | 0 |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Możliwość zewnętrznego kasowania | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Wysokość | 69 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 0 A |
Pliki do pobrania
ff_cr_810_duo_inst_d160420_pl.pdf [2022-03-10 10:40, 91.34 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23672077/karta-katalogowa.pdf [813.81 kB]
CR-810DUO-instructions-for-use-1 -
m/download/23672081/cr-810duo-instructions-for-use-1.pdf [91.34 kB]
CR-810DUO-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23672076/cr-810duo-declaration-pref-origin-status-1.pdf [218.20 kB]
CR-810DUO-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23672080/cr-810duo-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik rezystaRyjny CR-810 CR-810DUO F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135