Polecane
Cena: |
436,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
436,19 |
zł netto |
Cena: |
536,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
536,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
11 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przewkaźnik napięciowy trójfazowy Un=3x500V bez N CP-500 F&F
Przekaźnik napięciowy służy do kontroli napięcia sieci jednofazowej i zabezpieczenia odbiornika jednofazowego przed skutkami wzrostu lub spadku napięcia poza ustawione wartości.
Parametry techniczne: Przewkaźnik napięciowy trójfazowy Un=3x500V bez N CP-500 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wartość nastawy napięcia zadziałania | 420 - 580 V |
| Zakres pomiarowy napięcia 1 | 500 - 500 V |
| Zakres pomiarowy napięcia 2 | 420 - 580 V |
| Funkcja histerezy dla prądu stałego | nie |
| Funkcja histerezy, 1-fazowa | nie |
| Funkcja histerezy, 3-fazowa | tak |
| Głębokość | 65 mm |
| Kontrola nadnapięcia 1-fazowego | nie |
| Kontrola nadnapięcia 3-fazowego | tak |
| Kontrola nadnapięcia dla prądu stałego | nie |
| Kontrola podnapięcia 1-fazowego | nie |
| Kontrola podnapięcia 3-fazowego | tak |
| Kontrola podnapięcia dla prądu stałego | nie |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 10 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1 s |
| Rodzaj mierzonego napięcia | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 70 mm |
| Wymagane zewnętrzne źródło zasilania | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Pliki do pobrania
ff_cp_500_inst_b110926.pdf [2022-03-10 10:40, 128.30 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23668511/karta-katalogowa.pdf [799.57 kB]
CP-500-instructions-for-use-1 -
m/download/23668515/cp-500-instructions-for-use-1.pdf [128.30 kB]
CP-500-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23668510/cp-500-declaration-pref-origin-status-1.pdf [219.93 kB]
CP-500-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23668514/cp-500-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przewkaźnik napięciowy trójfazowy Un=3x500V bez N CP-500 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135