Automatyczny przełącznik faz TYP: APM-20 EXT10000227 ZAMEL
Automatyczny przełącznik faz TYP: APM-20 EXT10000227 ZAMEL (EXT10000227-WPL)
  • Producent: ZAMEL
  • Numer katalogowy: EXT10000227-WPL
  • Kod kreskowy EAN: 5903669138617
  • Indeks/kod produktu: 1104142
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Przekaźnik kontroli napięcia
Nasz stan magazynowy
25 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Automatyczny przełącznik faz TYP: APM-20 EXT10000227 ZAMEL
Automatyczny przełącznik faz APM-20 to urządzenie, którego głównym zadaniem jest zachowanie ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w momencie zaniku fazy lub spadku wartości skutecznej napięcia poniżej normy. Główną zaletą urządzenia jest niewielki względny błąd pomiaru napięcia nie przekraczają- cy 1% nawet dla przebiegów mocno odkształconych. Uzyskano to dzięki programowej implementacji przetwornika True RMS. Urządzenie APM-20 zasilane jest z trzech faz L1,L2,L3 przy czym faza L1 jest fazą priorytetową. Napięciowy próg przełączenia (180 V AC), czas przełą- czania (150 ms) oraz histereza napięciowa (10 V AC) są ustawione fabrycznie bez możliwości zmiany przez użytkownika. Diody LED na panelu przednim poglądowo sygnalizują parametry każdej fazy. Wewnętrzny układ styków wyjściowych zapewnia zwiększoną odporność na ich sklejanie oraz zabezpiecza przed zwarciem międzyfazowym. Maksymalna obciążalność wyjścia nie powinna przekraczać 16A dla odbiorników w klasie AC1. APM-20 przeznaczony jest do montażu w rozdzielnicach (TH-35). Obudowa zajmuje szerokość 2 modułów.