RELPOL Przekaźnik nadzorczy 1P, nadzór asymetrii, RPN-1VF-A400 864371
RELPOL Przekaźnik nadzorczy 1P, nadzór asymetrii, RPN-1VF-A400 864371 (864371)
Nasz stan magazynowy
2 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: RELPOL Przekaźnik nadzorczy 1P, nadzór asymetrii, RPN-1VF-A400 864371
Przekaźnik do nadzoru napięcia AC w sieci 3-fazowej 3 (N) - 400/230 V. Napiecie zasilania = napięcie nadzorowane. Zdolność przeciążeniowa ≥1,2 Un. Wyjście - 1 zestyk przełączny. Napiecie znamionowe 3(N) ̴400/230 V AC 50/60 Hz. Przekaźnik realizujacy funkcje LOST D - nadzór zaniku fazy, ASYM D - nadzór asymetrii. Zakresy asymetrii - nastawa ustalona: 55 V.
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik nadzorczy 1P, nadzór asymetrii, RPN-1VF-A400 864371
Parametr Wartość
Głębokość 90 mm
Kontrola nadnapięcia 1-fazowego tak
Kontrola nadnapięcia 3-fazowego nie
Kontrola podnapięcia 1-fazowego tak
Kontrola podnapięcia 3-fazowego tak
Liczba styków zwiernych 0
Rodzaj mierzonego napięcia AC
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj napięcia zasilającego AC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Szerokość 17.5 mm
Wymagane zewnętrzne źródło zasilania nie
Wysokość 64.6 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 400 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 400 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 - 0 V