Polecane
Cena: |
418,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
418,11 |
zł netto |
Cena: |
514,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
514,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wielofunkcyjny przekaźnik kontroli napięcia 1- fazowy oraz 3- fazowy 2x NO/NC
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wartość nastawy napięcia zadziałania | 161 - 161 V |
| Zakres pomiarowy napięcia 1 | 161 - 520 V |
| Zakres pomiarowy napięcia 2 | 230 - 400 V |
| Funkcja histerezy dla prądu stałego | nie |
| Funkcja histerezy, 1-fazowa | tak |
| Funkcja histerezy, 3-fazowa | tak |
| Głębokość | 65 mm |
| Kontrola nadnapięcia 1-fazowego | nie |
| Kontrola nadnapięcia 3-fazowego | nie |
| Kontrola nadnapięcia dla prądu stałego | nie |
| Kontrola podnapięcia 1-fazowego | tak |
| Kontrola podnapięcia 3-fazowego | tak |
| Kontrola podnapięcia dla prądu stałego | nie |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 2 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 30 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 0 s |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 230 - 400 V |
| Napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 230 - 400 V |
| Rodzaj mierzonego napięcia | AC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 35 mm |
| Wymagane zewnętrzne źródło zasilania | tak |
| Wysokość | 87 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Pliki do pobrania
PDS_EUM200_3301_pl-PL -
m/download/23409021/pds-eum200-3301-pl-pl.pdf [87.10 kB]
6LE009155A_EUM200__VOLTAGE-CONTROL-RELAY__DE-EN-FR-GR_2023- -
m/download/23409022/6le009155a-eum200-voltage-control-relay-de-en-fr-gr-2023.pdf [705.66 kB]
rohs_declaration_EUM200_en-GB -
m/download/23409023/rohs-declaration-eum200-en-gb.pdf [42.09 kB]
hager_deklaracja_CE_453_DE_2025_v1_0_sig -
m/download/23409024/hager-deklaracja-ce-453-de-2025-v1-0-sig.pdf [295.88 kB]
PEP_HAGER_HAGE-00730-V01.02-EN_08122022 -
m/download/23409025/pep-hager-hage-00730-v01-02-en-08122022.pdf [370.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Wielofunkcyjny przekaźnik kontroli napięcia 1- fazowy oraz 3- fazowy 2x NO/NC
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135