Polecane
Cena: |
678,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
678,00 |
zł netto |
Cena: |
833,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
833,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: agardio.manager Zasilacz 24V DC 2,5A przy t = 70 C HTG911H HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790275/0/hager_HTG911H_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: agardio.manager Zasilacz 24V DC 2,5A przy t = 70 C HTG911H HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd wyjściowy 3 | 0 A |
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 | 24 V |
| Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 | 2.5 A |
| Wartość znamionowa prądu wyjściowego 2 | 0 A |
| Wartość znamionowa prądu wyjściowego 3 | 0 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do układów bezpieczeństwa | tak |
| Głębokość | 63 mm |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 | 2.5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy 2 | 0 A |
| Moc wyjściowa | 60 W |
| Możliwość montażu bezpośredniego | nie |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwość montażu na ścianie | nie |
| Napięcie wyjściowe 1 | 23.28 - 24.72 V |
| Odporność na zwarcie | tak |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Stabilizowane napięcie wyjściowe | tak |
| Stabilizowany | tak |
| Szerokość | 71 mm |
| Szerokość wbudowania | 71 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Wersja modułowa | tak |
| Wysokość | 93 mm |
| Wysokość wbudowania | 93 mm |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego | nie |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 196 - 264 V |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 196 - 264 V |
| Znamionowe napięcie zasilające dla DC | 0 V |
Pliki do pobrania
hager_htg911h_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 16:54, 243.18 kB]
PDS_HTG911H_3301_pl-PL -
m/download/23394545/pds-htg911h-3301-pl-pl.pdf [87.12 kB]
ID1_QUICKSTART_HTG911H_6LE002781B -
m/download/23394546/id1-quickstart-htg911h-6le002781b.pdf [844.05 kB]
rohs_declaration_HTG911H_en-GB -
m/download/23394547/rohs-declaration-htg911h-en-gb.pdf [42.17 kB]
hager_deklaracja_CE_406_EM_2024_v1_0_sig -
m/download/23394548/hager-deklaracja-ce-406-em-2024-v1-0-sig.pdf [297.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co agardio.manager Zasilacz 24V DC 2,5A przy t = 70 C HTG911H HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135