Polecane
Cena: |
148,18 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
148,17 |
zł netto |
Cena: |
182,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
182,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Phaseo regulowany zasilacz impulsowy 100-240 V AC 24V 0,4 A 1 fazowy Modular ABLM1A24004 SCHNEIDER
Ten regulowany zasilacz impulsowy (SMPS) ABLM dostarcza napięcie prądu stałego. Posiada znamionowe wejście 100V do 240V AC, znamionowy prąd wyjściowy 0,42A przy 24V DC i znamionową moc wyjściową 10W. Idealnie nadaje się do zasilania napięciem stałym niezbędnym dla urządzeń automatyki przeznaczonych do zastosowań w przemyśle, handlu i mieszkalnictwie, takich jak transport, pakowanie, kontrola, żywność i napoje, górnictwo, olej i gaz oraz woda. Montuje się go na szynie omega lub mocuje za pomocą śruby. Jego szerokość wynosi 18mm, wysokość 91mm, głębokość 55,6mm. Zapewnia ochronę przed przeciążeniami i zwarciami z automatycznym restartem po usunięciu źródła przeciążenia/zwarcia. Jego waga wynosi 0,099 kg. Jest to zasilacz do zastosowań przemysłowych, montaż na szynie. Spełnia normy EN62368-1, ENIEC61010-1/2-201, ENIEC61204-3, EN61000-6-1/2/3/4, EN61000-3-2-3, UL62368-1, UL61010-2-201/-1-201, CSAC22.2No62368-1/No61010-2-201/No61010-1 oraz posiada certyfikaty CE, CUL listed/recognized, RCM, CBscheme. Do ochrony zalecana jest seria łączników miniaturowych Acti9 iC60. Typ zabezpieczenia to 2A, B lub C. Posiada w przedniej części diodę LED sygnalizującą obecność napięcia wyjściowego DC oraz kod QR umożliwiający dostęp do najnowszej dokumentacji technicznej. Dzięki modułowej obudowie mogą być instalowane zarówno w szafach jak i panelach przemysłowych poprzez wpinanie na szynę omega (DIN). Wnosi energię do systemów zautomatyzowanych. Zaprojektowane dla prostych maszyn i aplikacji, zasilacze modułowe są cenione przede wszystkim za ich ekstremalną kompaktowość. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Parametry techniczne: Phaseo regulowany zasilacz impulsowy 100-240 V AC 24V 0,4 A 1 fazowy Modular ABLM1A24004 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 | 24 V |
| Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 | 0.4 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do układów bezpieczeństwa | tak |
| Głębokość | 55.6 mm |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 | 0.4 A |
| Moc wyjściowa | 10 W |
| Możliwość montażu bezpośredniego | nie |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwość montażu na ścianie | nie |
| Napięcie wyjściowe 1 | 100 - 240 V |
| Odporność na zwarcie | nie |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Stabilizowane napięcie wyjściowe | nie |
| Stabilizowany | tak |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wbudowania | 18 mm |
| Wersja modułowa | tak |
| Wysokość | 91 mm |
| Wysokość wbudowania | 91 mm |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego | nie |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 100 - 240 V |
Pliki do pobrania
ABLM1A24004_document -
m/download/17951663/ablm1a24004-document.pdf [286.39 kB]
GDE5435601_03 -
m/download/17851637/gde5435601-03.pdf [718.54 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21993181/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
MOD2020001.00_DeclarationOfConformity_Modular_signed -
m/download/17851636/mod2020001-00-declarationofconformity-modular-signed.pdf [161.62 kB]
ENVPEP2004005EN_V1 -
m/download/17851634/envpep2004005en-v1.pdf [389.83 kB]
ENVEOLI2004005EN_V1 -
m/download/17851635/enveoli2004005en-v1.pdf [298.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Phaseo regulowany zasilacz impulsowy 100-240 V AC 24V 0,4 A 1 fazowy Modular ABLM1A24004 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135