Polecane
Cena: |
91,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
88,76 |
zł netto |
Cena: |
111,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
109,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
26 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Zasilacz impulsowy 12W 14,5V DC nap. zas. 100-230V do montażu na szynie DIN ZI-17 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 | 12 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 | 0.8 A |
| Moc wyjściowa | 12 W |
| Możliwość montażu bezpośredniego | nie |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwość montażu na ścianie | nie |
| Napięcie wyjściowe 1 | 14.5 - 14.5 V |
| Odporność na zwarcie | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Stabilizowane napięcie wyjściowe | tak |
| Stabilizowany | tak |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wersja modułowa | tak |
| Wysokość | 90 mm |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego | tak |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 100 - 264 V |
Pliki do pobrania
145961 -
m/download/23005821/145961.pdf [521.42 kB]
133730 -
m/download/23005825/133730.pdf [66.25 kB]
133732 -
m/download/23005824/133732.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zasilacz impulsowy 12W 14,5V DC nap. zas. 100-230V do montażu na szynie DIN ZI-17 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135