Opis produktu: Zasilacz elektroniczny LED 150W 12V B42-LD150 BEMKO
| Gwarancja | 36 miesięcy |
|---|---|
| Klasa ochronności | I |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Moc | Max 150W |
|---|
| Max. prąd obciążenia | 12,5A |
|---|---|
| Napięcie wej. | 230V/50Hz |
| Napięcie wyj. | 12V DC |
| Współczynnik mocy | PF>0,5 |
| Marka | Bemko |
Parametry techniczne: Zasilacz elektroniczny LED 150W 12V B42-LD150 BEMKO
| Parametr | Wartość |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
karta-katalogowa-ld-12v-zasilacz-bemko -
m/download/13119235/karta-katalogowa-ld-12v-zasilacz-bemko.pdf [1.88 MB]
deklaracja-zgodnosci-zasilacze-ld -
Produkty z tej samej kategorii co Zasilacz elektroniczny LED 150W 12V B42-LD150 BEMKO