Polecane
Cena: |
193,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
193,67 |
zł netto |
Cena: |
238,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
238,22 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PSG120E24SMB Zasilacz PSG 90-264 V AC / 24 V DC, 5 A
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd wyjściowy 3 | 0 A |
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Napięcie wyjściowe 2 | 0 V |
| Napięcie wyjściowe 3 | 0 V |
| Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 | 24 V |
| Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 2 | 0 V |
| Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 3 | 0 V |
| Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 | 5 A |
| Wartość znamionowa prądu wyjściowego 2 | 0 A |
| Wartość znamionowa prądu wyjściowego 3 | 0 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 123.6 mm |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 | 5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy 2 | 0 A |
| Moc wyjściowa | 120 W |
| Możliwość montażu bezpośredniego | nie |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwość montażu na ścianie | nie |
| Napięcie wyjściowe 1 | 21.6 - 26 V |
| Odporność na zwarcie | nie |
| Pobór mocy | 140 VA |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Stabilizowane napięcie wyjściowe | tak |
| Stabilizowany | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 30 mm |
| Szerokość wbudowania | 38 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1.7 |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 116.8 mm |
| Wysokość wbudowania | 124 mm |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego | nie |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Znamionowe napięcie zasilające dla DC | 0 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co PSG120E24SMB Zasilacz PSG 90-264 V AC / 24 V DC, 5 A
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135