Polecane
Cena: |
410,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
410,91 |
zł netto |
Cena: |
505,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
505,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Phaseo regulowany zasilacz impulsowy (SMPS) 1 lub 2F 100-500V 24V 3A ABL8RPS24030 SCHNEIDER
Ten regulowany zasilacz impulsowy (SMPS) ABL8 dostarcza napięcia stałe. Ma wejście znamionowe od 100V do 500V AC, znamionowy prąd wyjściowy 3A przy 24V DC i moc znamionową 72W. Jest idealny do zasilania napięciem stałym niezbędnym dla urządzeń automatyki przeznaczonych do zastosowań w przemyśle, handlu i mieszkaniach, takich jak transport, pakowanie, kontrola, żywność i napoje, górnictwo, olej i gaz oraz woda. Wyposażony jest również w filtr PFC (Power Factor Correction). Posiada wskaźnik diagnostyczny LED dostępny z przodu dla natychmiastowego rozwiązywania problemów. Automatyczny reset umożliwia usunięcie krótkotrwałych usterek i ponowne uruchomienie systemu bez konieczności niepokojenia dyżurujących inżynierów utrzymania ruchu. Montowany jest na szynie DIN i ma szerokość 44mm. waży 0.300kg. Jest to zasilacz do zastosowań przemysłowych, montowany na szynie. Spełnia normy UL 508, CSA C22.2 nr 60950-1. Do jego ochrony zalecane są termiczne wyłączniki magnetyczne GB2CD07, GV2RT06 i GV2ME06. Montuje się go na szynie DIN. Dostarcza energię do Twoich zautomatyzowanych systemów. Zaprojektowane dla prostych maszyn i aplikacji, modułowe zasilacze są przede wszystkim cenione za ich ekstremalną kompaktowość.
Parametry techniczne: Phaseo regulowany zasilacz impulsowy (SMPS) 1 lub 2F 100-500V 24V 3A ABL8RPS24030 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 | 24 V |
| Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 | 3 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do układów bezpieczeństwa | tak |
| Głębokość | 125 mm |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 | 3 A |
| Moc wyjściowa | 72 W |
| Możliwość montażu bezpośredniego | tak |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwość montażu na ścianie | nie |
| Napięcie wyjściowe 1 | 24 - 28.8 V |
| Odporność na zwarcie | tak |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Stabilizowane napięcie wyjściowe | tak |
| Stabilizowany | tak |
| Szerokość | 45 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 143 mm |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego | tak |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 100 - 500 V |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 100 - 500 V |
Pliki do pobrania
ABL8RPS24030_document -
m/download/17945243/abl8rps24030-document.pdf [262.13 kB]
ABL8BBU -
m/download/17851561/abl8bbu.pdf [969.50 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21993168/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
NHA3755105.05_DeclarationOfConformity_ABL8RPS24030_signed -
m/download/17851560/nha3755105-05-declarationofconformity-abl8rps24030-signed.pdf [592.98 kB]
ENVEOLI120913EN_V2 -
m/download/17851559/enveoli120913en-v2.pdf [604.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Phaseo regulowany zasilacz impulsowy (SMPS) 1 lub 2F 100-500V 24V 3A ABL8RPS24030 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135