Polecane
Cena: |
2,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,99 |
zł netto |
Cena: |
3,68 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
41 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: M22S-ST-X Tabliczka opisowa 50x30mm czarna prostokątna bez etykiety 216392 EATON
Ten wspornik przycisku pasuje do urządzeń sterujących i sygnalizacyjnych serii RMQ-Titan. Pasujące wkładki przycisków są oferowane oddzielnie i mogą mieć naniesiony laserowo napis zgodnie z zamówieniem klienta.
Parametry techniczne: M22S-ST-X Tabliczka opisowa 50x30mm czarna prostokątna bez etykiety 216392 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Szerokość | 30 mm |
| Szerokość otworu | 0 mm |
| Średnica otworu | 22 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Wysokość otworu | 0 mm |
Pliki do pobrania
01_00004135 -
m/download/20534800/01-00004135.pdf [553.47 kB]
01_00004157 -
m/download/20534801/01-00004157.pdf [508.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co M22S-ST-X Tabliczka opisowa 50x30mm czarna prostokątna bez etykiety 216392 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135