Polecane
Cena: |
1206,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 206,21 |
zł netto |
Cena: |
1483,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 483,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przemiennik częstotliwości ATV12 1 fazowe 200/240V AC 50/60Hz 2,2kW 10A IP20 ATV12HU22M2 SCHNEIDER
Altivar Machine ATV12 to oferta napędów o zmiennej prędkości obrotowej do urządzeń użytkowych i prostych maszyn. Pracuje przy mocy znamionowej do 2,2kW / 3hp i napięciu znamionowym od 200V do 240V AC. Jest on zaprojektowany z radiatorem do pracy w normalnym środowisku i obudową chłodzoną wentylatorem. Posiada zaawansowane funkcje PID oraz funkcje catch on the fly, podstawowe okablowanie oraz łatwe ustawienie sterowania silnikiem. W zależności od potrzeb może być dostarczony bez radiatora, z wbudowanym filtrem EMC lub w wersji standardowej. W przemienniku Altivar 12 standardowo zintegrowany jest protokół komunikacyjny Modbus. Ten Altivar Machine ATV12 jest przeznaczony do prostych zastosowań, w przemyśle, maszynach komercyjnych i maszynach HVAC, takich jak przenośniki, pompy, wyciągi, bariery dostępu i bieżnie. Jest zgodny z normami IEC, UL i innymi międzynarodowymi standardami. Zgodność z oprogramowaniem SoMove umożliwia zapisywanie i przenoszenie konfiguracji na zapasowy przemiennik, co ogranicza przestoje związane z konserwacją. Charakteryzuje się zoptymalizowanym zastosowaniem mocy i momentu obrotowego w aplikacjach wentylacyjnych i pompowych, pozwala to na oszczędność energii do 30%.
Parametry techniczne: Przemiennik częstotliwości ATV12 1 fazowe 200/240V AC 50/60Hz 2,2kW 10A IP20 ATV12HU22M2 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 2.2 kW |
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 2.2 kW |
| Maks. napięcie wyjściowe | 230 V |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 400 Hz |
| Napięcie sieci | 200 - 240 V |
| Z elementem regulacyjnym/sterującym | tak |
| Z elementem wykonawczym | tak |
| Ze złączem do komputera PC | nie |
| Znamionowy prąd wyjściowy I2N | 10 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość sieci | 50/60 Hz |
| Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych | tak |
| Dozwolone zastosowanie w przemyśle | tak |
| Głębokość | 156.2 mm |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Liczba wejść analogowych | 1 |
| Liczba wejść cyfrowych | 4 |
| Liczba wyjść analogowych | 1 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 1 |
| Liczba złączy PROFINET | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-422 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 0 |
| Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych | nie |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu BACnet | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | tak |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Rodzaj przemiennika | Przemiennik napięciowy |
| Szerokość | 105 mm |
| Wysokość | 142 mm |
| Względna tolerancja częstotliwości sieciowej | 5 % |
| Względna tolerancja napięcia sieciowego | 10 % |
| Z interfejsem optycznym | nie |
| Z połączeniem do komputera PC | nie |
| Zintegrowany moduł hamujący (chopper) | nie |
Pliki do pobrania
ATV12HU22M2_document -
m/download/17943954/atv12hu22m2-document.pdf [171.36 kB]
ATV12_312_IS_braking_resistor_BBV51918_01 -
m/download/17850620/atv12-312-is-braking-resistor-bbv51918-01.pdf [516.63 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21993667/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK_ICD_ATV12_UK_Declaration_2023-10 -
m/download/17850619/uk-icd-atv12-uk-declaration-2023-10.pdf [388.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przemiennik częstotliwości ATV12 1 fazowe 200/240V AC 50/60Hz 2,2kW 10A IP20 ATV12HU22M2 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135