Polecane
Cena: |
917,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
917,89 |
zł netto |
Cena: |
1129,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 129,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
34 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Falownik miniaturowy trójfazowy Pmax=4,0 kW Uwe=3x400 V AC Iwe=10,5 A Uwy=3x400 V AC Iwy=9,0 A FA-3HS-040 F&F
Falowniki są to elektroniczne przekształtniki częstotliwości przeznaczone do płynnego rozruchu, zatrzymania oraz regulacji prędkości obrotowej asynchronicznych silników trójfazowych.
Parametry techniczne: Falownik miniaturowy trójfazowy Pmax=4,0 kW Uwe=3x400 V AC Iwe=10,5 A Uwy=3x400 V AC Iwy=9,0 A FA-3HS-040 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 4 kW |
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 4 kW |
| Maks. napięcie wyjściowe | 400 V |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 300 Hz |
| Z elementem regulacyjnym/sterującym | tak |
| Z elementem wykonawczym | tak |
| Ze złączem do komputera PC | nie |
| Znamionowy prąd wyjściowy I2N | 9 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych | tak |
| Dozwolone zastosowanie w przemyśle | tak |
| Głębokość | 134 mm |
| Liczba faz wejściowych | 3 |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Liczba wejść analogowych | 1 |
| Liczba wejść cyfrowych | 5 |
| Liczba wyjść analogowych | 1 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 1 |
| Liczba złączy PROFINET | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-422 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 0 |
| Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych | nie |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu BACnet | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | tak |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Rodzaj przemiennika | Przemiennik napięciowy |
| Szerokość | 72 mm |
| Wysokość | 185 mm |
| Względna tolerancja częstotliwości sieciowej | 10 % |
| Względna tolerancja napięcia sieciowego | 10 % |
| Z interfejsem optycznym | nie |
| Z połączeniem do komputera PC | nie |
| Zintegrowany moduł hamujący (chopper) | tak |
Pliki do pobrania
fa_1ls_fa_3hs_instrukcja_obs_ugi_v.1.0.1_1_.pdf [2022-03-10 10:45, 4.25 MB]
146018 -
m/download/23006234/146018.pdf [2.17 MB]
141902 -
m/download/23006233/141902.pdf [2.80 MB]
134065 -
m/download/23006238/134065.pdf [4.25 MB]
134062 -
m/download/23006232/134062.pdf [179.51 kB]
134064 -
m/download/23006237/134064.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Falownik miniaturowy trójfazowy Pmax=4,0 kW Uwe=3x400 V AC Iwe=10,5 A Uwy=3x400 V AC Iwy=9,0 A FA-3HS-040 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135