Przemiennik częstotliwości ATV320 3 fazowe 380/500V AC 50/60Hz 1,5kW 4,1A IP20 ATV320U15N4C SCHNEIDER
Przemiennik częstotliwości ATV320 3 fazowe 380/500V AC 50/60Hz 1,5kW 4,1A IP20 ATV320U15N4C SCHNEIDER (ATV320U15N4C)
0 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Przemiennik częstotliwości ATV320 3 fazowe 380/500V AC 50/60Hz 1,5kW 4,1A IP20 ATV320U15N4C SCHNEIDER
    Ten przemiennik częstotliwości Altivar 320 może zasilać 3-fazowe silniki synchroniczne i asynchroniczne. Kompaktowa obudowa umożliwia pionowe umieszczanie przemienników w obudowie maszyny. Pracuje przy mocy znamionowej do 1,5kW / 2hp i napięciu znamionowym od 380V do 500V AC. Jego solidna konstrukcja z płytkami drukowanymi pokrytymi powłoką IEC 60721-3-3 klasy 3C3 pozwala na przedłużenie dostępności maszyny w trudnych warunkach środowiskowych, na przykład w temperaturze otoczenia do 60°C bez konieczności dodatkowego chłodzenia. Zawiera funkcje odpowiednie dla najczęstszych zastosowań, w tym precyzyjny moment i prędkość obrotową przy bardzo niskiej prędkości, wysoką wydajność dynamiczną z regulacją wektora strumienia bez czujnika oraz rozszerzony zakres częstotliwości dla silników szybkobieżnych. Zawiera również równoległe połączenie silników i specjalnych napędów wykorzystujących stosunek napięcia do częstotliwości oraz statyczną dokładność prędkości i oszczędność energii dla silników synchronicznych z otwartą pętlą. Oprogramowanie napędu zawiera 5 funkcji bezpieczeństwa, które pomagają maszynom spełniać wymogi bezpieczeństwa, niezależnie od tego, czy są one używane w połączeniu z modułem bezpieczeństwa Preventa. Te funkcje bezpieczeństwa są konfigurowane za pomocą oprogramowania SoMove. Altivar Machine ATV320 został zaprojektowany dla producentów OEM (Original Equipment Manufacturers), który spełnia proste i zaawansowane wymagania aplikacyjne obejmujące opakowania, przenoszenie materiałów, tekstylia, obróbkę materiałów, siłowniki mechaniczne i podnośniki. Spełnia międzynarodowe normy IEC/EN 61800-5-1 i IEC/EN 61800-3 (odporność oraz emisje przewodzone i promieniowane EMC). Posiada również certyfikaty CE, UL, CSA, NOM, EAC i RCM. Akcesoria montażowe i opcje zewnętrzne (rezystory hamujące, dławiki liniowe, dławiki silnikowe, dodatkowe filtry EMC) są dostępne z przemiennikami Altivar Machine ATV320. Rodzaj akcesoriów zewnętrznych i opcji zależy od wartości znamionowej przemiennika. Przeznaczony jest do montażu w pozycji pionowej (+/- 10 °) na panelu, dzięki 4 otworom mocującym. Jest on w pełni zintegrowany wewnątrz EcoStruxure Machine firmy Schneider Electric poprzez DTM. Możliwe jest konfigurowanie, sterowanie i diagnozowanie napędów ATV320 bezpośrednio w oprogramowaniu SoMachine i SoMove za pomocą tej samej cegły programowej (DTM). Jest przyjazny dla środowiska i spełnia dyrektywy takie jak RoHS, WEEE, etc. związane z ochroną środowiska.
Parametry techniczne: Przemiennik częstotliwości ATV320 3 fazowe 380/500V AC 50/60Hz 1,5kW 4,1A IP20 ATV320U15N4C SCHNEIDER
Parametr Wartość
Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 1.5 kW
Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 1.5 kW
Maks. napięcie wyjściowe 500 V
Maksymalna częstotliwość wyjściowa 599 Hz
Napięcie sieci 380 - 500 V
Z elementem regulacyjnym/sterującym tak
Z elementem wykonawczym tak
Ze złączem do komputera PC tak
Znamionowy prąd wyjściowy I2N 4.1 A
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość sieci 50/60 Hz
Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych nie
Dozwolone zastosowanie w przemyśle tak
Głębokość 158 mm
Liczba faz wejściowych 3
Liczba faz wyjściowych 3
Liczba wejść analogowych 3
Liczba wejść cyfrowych 6
Liczba wyjść analogowych 1
Liczba wyjść cyfrowych 1
Liczba złączy PROFINET 0
Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet 1
Liczba złączy sprzętowych USB 0
Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych tak
Obsługa protokołu BACnet nie
Obsługa protokołu CAN tak
Obsługa protokołu Data-Highway nie
Obsługa protokołu DeviceNet tak
Obsługa protokołu DeviceNet Safety nie
Obsługa protokołu EtherNet/IP tak
Obsługa protokołu KNX nie
Obsługa protokołu LON nie
Obsługa protokołu MODBUS tak
Obsługa protokołu PROFIBUS tak
Obsługa protokołu PROFINET CBA nie
Obsługa protokołu PROFINET IO tak
Stopień ochrony (NEMA) 1
Szerokość 105 mm
Wysokość 142 mm
Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
Z interfejsem optycznym nie
Z połączeniem do komputera PC tak
Zintegrowany moduł hamujący (chopper) nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Przemiennik częstotliwości ATV320 3 fazowe 380/500V AC 50/60Hz 1,5kW 4,1A IP20 ATV320U15N4C SCHNEIDER