Polecane
Cena: |
9415,26 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9 415,26 |
zł netto |
Cena: |
11580,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11 580,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przemiennik częstotliwości ATV212 3 fazowe 380/480VAC 50/60Hz 15kW 30.5A IP55 ATV212WD15N4 SCHNEIDER
Altivar 212 HVAC 3~400VAC 15,0kW IP55. rodzina produktów: Altivar 212 - typ produktu: przemiennik częstotliwości - opis skrócony: ATV212 - przeznaczenie urządzenia: silniki asynchroniczne - Wersja urządzenia: z radiatorem - liczba faz w sieci: 3 fazy - g
Parametry techniczne: Przemiennik częstotliwości ATV212 3 fazowe 380/480VAC 50/60Hz 15kW 30.5A IP55 ATV212WD15N4 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 15 kW |
| Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym | 15 kW |
| Maks. napięcie wyjściowe | 480 V |
| Maksymalna częstotliwość wyjściowa | 200 Hz |
| Napięcie sieci | 380 - 480 V |
| Z elementem regulacyjnym/sterującym | tak |
| Z elementem wykonawczym | tak |
| Ze złączem do komputera PC | tak |
| Znamionowy prąd wyjściowy I2N | 30.5 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Częstotliwość sieci | 50/60 Hz |
| Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych | tak |
| Dozwolone zastosowanie w przemyśle | tak |
| Głębokość | 315 mm |
| Liczba faz wejściowych | 3 |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Liczba wejść analogowych | 2 |
| Liczba wejść cyfrowych | 3 |
| Liczba wyjść analogowych | 1 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 0 |
| Liczba złączy PROFINET | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-422 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 0 |
| Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych | nie |
| Obsługa innych protokołów | tak |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu BACnet | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | tak |
| Obsługa protokołu MODBUS | tak |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Rodzaj przemiennika | Przemiennik napięciowy |
| Szerokość | 290 mm |
| Wysokość | 560 mm |
| Względna tolerancja częstotliwości sieciowej | 5 % |
| Względna tolerancja napięcia sieciowego | 10 % |
| Z interfejsem optycznym | nie |
| Z połączeniem do komputera PC | tak |
| Zintegrowany moduł hamujący (chopper) | nie |
Pliki do pobrania
ATV212WD15N4_document -
m/download/17945785/atv212wd15n4-document.pdf [176.19 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21993701/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ATV212 Ctick -
m/download/17850674/atv212-ctick.pdf [57.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przemiennik częstotliwości ATV212 3 fazowe 380/480VAC 50/60Hz 15kW 30.5A IP55 ATV212WD15N4 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135