Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 85,73 zł brutto
Twoja cena 58,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 125,46 zł brutto
Twoja cena 34,90 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
27,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,31 |
zł netto |
Cena: |
33,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SAID-M8B-8-THR Wkład styku (złącze okrągłe) 2424130000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Liczba biegunów | 5 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Polimer ciekłokrystaliczny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Materiał styków | Miedź |
| Materiał wkładki stykowej | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wkładu | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 30 V |
| Prąd znamionowy In | 4 A |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie lutowane |
| Rodzaj styku | Gniazdo |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | 85 - -40 °C |
| Z przewodem ochronnym | nie |
Produkty z tej samej kategorii co SAID-M8B-8-THR Wkład styku (złącze okrągłe) 2424130000 WEIDMULLER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19594brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
418 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15396brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
467 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18661brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12210brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
462 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12210brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19594brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11904brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21647brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
392 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13727brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
45906brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
185 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16751brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
38254brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18661brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135