Polecane
Cena: |
941,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
941,00 |
zł netto |
Cena: |
1157,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 157,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: agardio.measure Licznik energii elektrycznej 3-fazowy, 125A 6M, AGARDIO, MID ECA310D HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | MID (Measuring Instruments Directive) |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 60 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | tak |
| Liczba faz | Trójfazowe z przewodem neutralnym |
| Liczba impulsów | 0 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba pozycji licznika | 9 |
| Liczba taryf licznika | Wielotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 125 A |
| Model | Pomiar bezpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) L-L | 160 - 480 V |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 92 - 276 V |
| Odpowiednie do | Pobór/zwrot |
| Pobór mocy | 0.6 W |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 125 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna i bierna |
| Rodzaj interfejsu | Modbus |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | D0 |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Sterowanie taryfami | Zewnętrzny/wewnętrzny |
| Stopień ochrony (NEMA) | 2 |
| Szerokość | 107 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 6 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wyjście impulsowe | Optyczny |
| Wysokość | 92 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 45 - 65 Hz |
Pliki do pobrania
PDS_ECA310D_3301_pl-PL -
m/download/23346663/pds-eca310d-3301-pl-pl.pdf [99.77 kB]
6LE009827A_Appendix_MID_Energy_meter-password_WEB -
m/download/23346664/6le009827a-appendix-mid-energy-meter-password-web.pdf [311.47 kB]
6LE009324A_Inst_ECA310D_PL_AR -
m/download/23346665/6le009324a-inst-eca310d-pl-ar.pdf [2.89 MB]
hager_deklaracja_CE_174_EM_2026_v1_0_sig -
m/download/23346666/hager-deklaracja-ce-174-em-2026-v1-0-sig.pdf [300.59 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co agardio.measure Licznik energii elektrycznej 3-fazowy, 125A 6M, AGARDIO, MID ECA310D HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135