Polecane
Cena: |
575,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
575,00 |
zł netto |
Cena: |
707,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
707,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
4 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: agardio.measure Licznik energii elektrycznej 1-fazowy, 80A 2M, AGARDIO, MID
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | MID (Measuring Instruments Directive) |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 60 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | tak |
| Liczba faz | Jednofazowe |
| Liczba impulsów | 0 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba pozycji licznika | 9 |
| Liczba taryf licznika | Wielotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 80 A |
| Model | Pomiar bezpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) L-L | 230 - 230 V |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 92 - 276 V |
| Odpowiednie do | Pobór/zwrot |
| Pobór mocy | 0.6 W |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 80 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna i bierna |
| Rodzaj interfejsu | Modbus |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | D0 |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Sterowanie taryfami | Wewnętrzny |
| Stopień ochrony (NEMA) | 2 |
| Szerokość | 36 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wyjście impulsowe | Optyczny |
| Wysokość | 92 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 45 - 65 Hz |
Pliki do pobrania
PDS_ECA180D_3301_pl-PL -
m/download/23380193/pds-eca180d-3301-pl-pl.pdf [96.58 kB]
6LE009268A_Inst_ECA180D_PL_AR -
m/download/23380194/6le009268a-inst-eca180d-pl-ar.pdf [2.99 MB]
rohs_declaration_ECA180D_en-GB -
m/download/23380195/rohs-declaration-eca180d-en-gb.pdf [42.22 kB]
EUDoC_0023.04-2024 -
m/download/23380196/eudoc-0023-04-2024.pdf [456.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co agardio.measure Licznik energii elektrycznej 1-fazowy, 80A 2M, AGARDIO, MID
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135