Polecane
Cena: |
333,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
333,02 |
zł netto |
Cena: |
409,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
409,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
152 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Cyfrowy wskaźnik wartości natężeni aprądu trójfazowy DMA-3T F&F
Wskaźniki służą do ciągłego odczytu wartości prądu sieci trójfazowej. Pomiar bezpośredni bez potrzeby stosowania dodatkowych przekładników prądowych. Wskaźniki z oznaczeniem True RMS wyposażone w przetwornik wartości skutecznej podają poprawną wartość prądu przy przebiegach odkształconych (np. w instalacjach przemysłowych).
Parametry techniczne: Cyfrowy wskaźnik wartości natężeni aprądu trójfazowy DMA-3T F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa dokładności | 0.5 |
| Legalizowany | nie |
| Model | Montaż czołowy |
| Podświetlenie skali pomiarowej | tak |
| Połączenie przez przekładnik | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skala ponadzakresowa | nie |
| Straty mocy | 0 W |
| System pomiarowy | Cyfrowy |
| Szerokość | 72 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wersja modułowa | nie |
| Wskazówka holowana | nie |
| Wysokość | 72 mm |
| Zakres pomiarowy | 0 - 9000 A |
Pliki do pobrania
elff_dma_3t_inst_b100607.pdf [2022-03-10 10:40, 64.68 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23672247/karta-katalogowa.pdf [2.13 MB]
DMA-3T-instructions-for-use-1 -
m/download/23672251/dma-3t-instructions-for-use-1.pdf [64.68 kB]
DMA-3T-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23672246/dma-3t-declaration-pref-origin-status-1.pdf [213.00 kB]
DMA-3T-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23672250/dma-3t-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Cyfrowy wskaźnik wartości natężeni aprądu trójfazowy DMA-3T F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135