Polecane
Cena: |
355,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
355,77 |
zł netto |
Cena: |
437,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
437,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Cyfrowy wskaźnik wartości natężenia prądu trójfazowy DMA-3-CT pomiar półpośredni. Z programowalną F&
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa dokładności | 1 |
| Legalizowany | nie |
| Model | Szyna DIN |
| Podświetlenie skali pomiarowej | tak |
| Połączenie przez przekładnik | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skala ponadzakresowa | nie |
| Straty mocy | 4 W |
| System pomiarowy | Cyfrowy |
| Szerokość | 52.5 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wartość końcowa skali | 1000 |
| Wersja modułowa | tak |
| Wskazówka holowana | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Zakres pomiarowy | 0.00000000 - 1000 A |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669178/karta-katalogowa.pdf [478.37 kB]
DMA-3-CT-instructions-for-use-1 -
m/download/23669183/dma-3-ct-instructions-for-use-1.pdf [697.69 kB]
DMA-3-CT-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23669177/dma-3-ct-declaration-pref-origin-status-1.pdf [213.00 kB]
DMA-3-CT-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23669181/dma-3-ct-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Cyfrowy wskaźnik wartości natężenia prądu trójfazowy DMA-3-CT pomiar półpośredni. Z programowalną F&
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135