Polecane
Cena: |
261,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
261,71 |
zł netto |
Cena: |
321,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
321,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
7 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Cyfrowy wskaźnik wartości natężenia prądu jednofazowy DMA-1 true RMS pomiar bezpośredni 20A DMA-1RMS F&F
Wskaźnik natężenia prądu DMA-1 służy do ciągłego odczytu wartości obciążenia obwodu elektrycznego sieci jednofazowej.Działaniepomiar wartości skutecznej prądu w obwodzie elektrycznym.obwód pomiarowy jest odseparowany od obwodu zasilania wskaźnika.TrueRMS - wskaźnik wyposażony w przetwornik wartości skutecznej podaje poprawną wartość natężenia prądu przy przebiegach odkształconych.
Parametry techniczne: Cyfrowy wskaźnik wartości natężenia prądu jednofazowy DMA-1 true RMS pomiar bezpośredni 20A DMA-1RMS F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa dokładności | 0.5 |
| Legalizowany | nie |
| Model | Szyna DIN |
| Podświetlenie skali pomiarowej | tak |
| Połączenie przez przekładnik | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skala ponadzakresowa | nie |
| Straty mocy | 4 W |
| System pomiarowy | Cyfrowy |
| Szerokość | 52.5 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wartość końcowa skali | 20 A |
| Wersja modułowa | tak |
| Wskazówka holowana | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Zakres pomiarowy | 0 - 20 A |
Pliki do pobrania
ff_dma_1_trms_inst_a090303.pdf [2022-03-10 10:43, 117.31 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23672264/karta-katalogowa.pdf [694.32 kB]
DMA-1RMS-instructions-for-use-1 -
m/download/23672268/dma-1rms-instructions-for-use-1.pdf [117.31 kB]
DMA-1RMS-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23672263/dma-1rms-declaration-pref-origin-status-1.pdf [178.23 kB]
DMA-1RMS-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23672267/dma-1rms-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Cyfrowy wskaźnik wartości natężenia prądu jednofazowy DMA-1 true RMS pomiar bezpośredni 20A DMA-1RMS F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135