Polecane
Cena: |
448,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
448,39 |
zł netto |
Cena: |
551,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
551,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Blokada Mechaniczna Szr El Do DPX3 Hp 125/250 W Wykonaniu Stacjonarnym 423828 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 0 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 0 |
| Do montażu z | Inne |
| Funkcja | Inne |
| Liczba styków przełącznych | 4 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 0 V |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj wyposażenia dodatkowego | Inne |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 0 A |
Pliki do pobrania
LE11294AD -
m/download/22630919/le11294ad.pdf [1.32 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Blokada Mechaniczna Szr El Do DPX3 Hp 125/250 W Wykonaniu Stacjonarnym 423828 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135