Polecane
Cena: |
35,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,37 |
zł netto |
Cena: |
43,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FAZ-XHIN11 Styk pomocniczy 1Z 1R montaż boczny 286054 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 0 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 2 |
| Do montażu z | Uniwersalny |
| Funkcja | Styk pomocniczy |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj wyposażenia dodatkowego | Styk pomocniczy |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0.5 |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 3 A |
Pliki do pobrania
03_FAZ-B-C-D -
m/download/20531759/03-faz-b-c-d.pdf [212.66 kB]
03_FAZ-XHIN11 -
m/download/20531760/03-faz-xhin11.pdf [212.54 kB]
03_N1 -
m/download/20531761/03-n1.pdf [212.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co FAZ-XHIN11 Styk pomocniczy 1Z 1R montaż boczny 286054 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135