Polecane
Cena: |
35,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,38 |
zł netto |
Cena: |
43,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CTX 06 20 styki pomocnicze 2Zw.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 63 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 4 |
| Do montażu z | Stycznik/przekaźnik |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Szerokość montażowa | 0.5 |
| Znamionowy prąd załączania | 6 A |
Produkty z tej samej kategorii co CTX 06 20 styki pomocnicze 2Zw.
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135