Polecane
Cena: |
748,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
748,08 |
zł netto |
Cena: |
920,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
920,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Styk pomocniczy Acti9 do iTL iATL24 z wyjściem Ti24 A9C15424 SCHNEIDER
IATL — styk kontrolny i pomocniczy 24 V DC 1 NO z interfejsem PLC Ti24. rodzina produktów: iTL - opis skrócony: iATL24 - typ produktu: sterowanie i wskazywanie pomocnicze - zestaw styków sygnałowych: 1 NO - wartość napięcia sterującego: 230 V AC 50/60 Hz
Parametry techniczne: Styk pomocniczy Acti9 do iTL iATL24 z wyjściem Ti24 A9C15424 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 32 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 4 |
| Do montażu z | Stycznik/przekaźnik |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj wyposażenia dodatkowego | Napęd zdalny |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 0.002 A |
Pliki do pobrania
A9C15424_document -
m/download/17944273/a9c15424-document.pdf [72.98 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991491/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP120425EN_V1 -
m/download/17847137/envpep120425en-v1.pdf [356.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Styk pomocniczy Acti9 do iTL iATL24 z wyjściem Ti24 A9C15424 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135